Slay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slay

Včasih ne vemo kaj narediti. Takrat smo sami, vendar nam vedno priskočijo na pomoč prijatelji. Ali vam bo uspelo premagati sovražnike na misijah, ali pa se boste ustrašili in odšli? Vaša odločitev.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Sodišče

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 22, 2010 5:18 pm

Za tiste, ki so zagrešili kaj hudega, tukaj stoji sodišče. Tu notri vam bodo določili kazen, pravično ali manj pravično.
Nazaj na vrh Go down
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:28 pm

Udaril je v Dvojna vrata. Razprla so se in tišina v dvorani je bila pretrgana. Mike je veljal za razupitega odvetnika, čeprav je bil to šele njegov drugi primer, vendar je po njegovi prvi odmevni zmagi je z posebnim pristopom dvignil veliko prahu. V drugi, zapeti rdeči srajici s črno kravato, v kateri je izgledal kar dobro, pa sploh ne uradno. Z gelom si je frizuro nagnil čez levo oko, črne jeans hlače pa je imel zapete z bordo pasom. Primer Slytherin je bil rutinski primer ne-plačevanja računov in on je bil na obrambi. Ko je sodnik potrkal s kladivcem po mizi se je šušljanje o Razorju umirilo. Odvetnik Rein je povedal: "Tožilstvo je pripravljeno." Mike je rekel: "Obramba je pripravljena." Sodnik je dvignil obrv in se mu posvetil. "Gospodič Razor, mogoče ste res dober odvetnik, vendar... poskušajte danes ne užaliti koga." Mike je zavil z očmi in malce prikimal. Rein je poklical Jacoba Slytherina pred tožilstvo in začel spraševati uprašanja.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:34 pm

Narcissa je tekla celo pot do sodišča. Ni si mislila, da bo njen brat kdaj pristal na sodišče. Ko je stala pred vrati sodišča se je na hitro olepšala. Nato je zaslišala udar kladivca in da je šepet potihnil. Kot bi mignil je odprla vrata in vstopila v sodno dvorano. Vsi pogledi so zavrtali vanjo. Ona je pa iskala samo njenega brata. Ko ga je videla mu je pokimala in pogoltnila slino. Ni vedela kaj naj stori, zato je obstala. Srce ji je močno utripalo, da se je slišalo. Končno ji je trznila mišiča, in premaknila se je bilžje stolu. Svoje telo je premikala bolj počasi, vendar se ji je uspelo dokopati do stola. Izmučeno se je usedla in si umaknila lase z potnega čela. Ogledala si je vsakega posebej, in nato je opazila da je tam še nekdo, ki ga pozna. Jezno je opazovala Mika, in naposled odvrnila pogled od njega ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:58 pm

Rein je bil čokat moški sar okoli 50 let. Njegov glas je bil izredno moteč, za sabo pa je imel več kot 100 primerov. "Torej trdite, da računi do vas niso prišli?" je vprašal Jacoba, ki je bil 24 let star fant, pa celih 30 centimetrov manjši od njega. Imel je kratke, rjave lase, sicer pa povperčen, neizstopajoč fant. "Točno tako." je odvrnil malce pretreseno. Rein pa se je nasmehnil: "Torej, gospodič Slytherin, vi pred sodiščem lažete, kljub potrditvi pošte o položnici in obvestilu o neplačilu. Ne pozabite, pod zaprisego ste." -"Ugovor!" je zaklical Mike. "Odobreno." je povedal sodnik, Rein pa je odstopil in Mike je pristopil naprej. Pogledal je Jacoba. "Moj klient je zaslišan glede računa za elektriko, katerega ni plačal, zato so mu ju ugasnili. Po zakoniku se to zgodi, če 3 mesece ne plačuješ položnic. Moj klient se je priselil v stanovanje šele pred dvema mesecema in pol. Moram dodati še, da prvi teden sploh ni imel elektrike, zaradi novega stanovanskega bloka." Rein je nervozno vklical Ugovor, a ga je sodnik zavrnil. Nato je sodnik udaril po mizi. "Zdaj bosta imeli tožilstvo in obramba čas za 10 minutno prekinitev, nato pa se vrnemo." je povedal sodnik, v dvorani pa so zaploskali Razorjevemu govoru. Rein pa je bil popolnoma preznojen. Takrat je Mike v gledalstvu zagledal Narcisso. Zbegan je obrnil pogled stran. No, pa smo spet srečali. je rekel in se nasmehnil, nato pa sta z Jacobom odšla iz dvorane na krajši sestanek. Med odhodom ga je več ljudi potrepljalo po hrbtu. Mike je tiho upal, da se jima bo Narcissa pridružila, sicer pa še vedno ni vedel, zakaj je bila tam.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:03 pm

Narcissa je opazovala kako sta Mike in Jacob odšla iz dvorane. Vstala se je in odhitela k njima. "Živijo," je tiho pozdravila in trdno objela Jacoba. "Lahko bi me poklical," je zamomljala in ga izpustila. "Čisto si me vrgel ven iz tira," je resnobno odgovorila. "Oprosti," je tiho rekel Jacob in dal roke v žep. Nato se je Narcissa obrnila proti Miku. "Torej si za to prišel na sodišče," je rezko odgovorila. "In kaj boš storil zdaj?" ga je vprašala in pogledala Jacoba. Trdno ga je prijela za roko in ga ni izpustila. "Videla sem, da si kar dober. Res upam, da bo sodišče priznalo, da ni kriv," mu je rekla in ga pogledala v oči. Spet se je izgubila v njih, in tokrat za kar dolgo časa ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:23 pm

Mike je podal roko Jacobu, ko sta prišla iz dvorane. Bolje jima je šlo. In takrat je spet zavohal tisti vonj po češnjah in jagodah. Obrnil se je in tam je bila. Narcissa. Za par trenutkov je užival v vonju, nato pa se je obrnila proti njemu. "Torej... sklepam, da je Jacob tvoj brat, po tem, kar sem zdaj slišal. In... glede tega. Mislil sem..." je rekel in jo pogledal. Res je bila zaskrbljena. "Ampak... če ti ne paše... no, mislil sem, da bi te mogoče poklical pred tožilstvo? Kot pričo? Le par kratkih vprašanj?" Pogledal jo je v oči. Ona ga je pravtako gledala. Malce se je pribljižal, nato pa se stresel in jo vprašal: "Torej?"
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:29 pm

Narcissa se je zbudila iz transa. "Am ... mene?" je zmedeno vprašala. "V redu, lahko," je pritrdila in prikimala. "Samo ... am ... zadnje čase se nisva nič slišala. Niti vedela nisem, da se je preselil. Ampak, saj je verjetno vseeno," je rekla in si začela živčno grizljati ustnico. Nato se je obrnila proti Jacobu. Na obrazu se ji je zarisal jezen izraz. "Da mi nič ne poveš? Zdaj vidim, kaj ti pomenim. Sam si rekel, da mi boš sporočil, če boš karkoli naredil," je tiho rekla in izpustila Jacobovo roko. Jacob se je zmedeno popraskal po glavi. "Kaj, če sem pa mislil, da imaš preveč dela," je tiho zamomljal. "Zate si bom vedno vzela čas," mu je rekla in se dotaknila njegove roke. Nato se je obrnila proti Miku in mu pomignila, da je pripravljena ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:42 pm

Prikimal ji je, ko so zadoneli zvonci, kar je bil znak, da morajo vsi vstopiti v dvorano. Pomignil ji je, naj se vsede v prvo vrsto za njima z Jacobom. Ko je sodnik udaril po mizi je odprl usta in rekel: "Vaša milost, obramba bi pred tožilstvo poklicala Narcisso Cassie Slytherin." Sodnik je to odobril, nato pa je Mike pristopil naprej. "Vaše ime prosim?" Ko je dobil odgovor, je dodal še eno vprašanje. "Mi lahko opišete odnos z vašim bratom Jacobom in... in." je rekel, ko je zavonjal vonj njenega parfuma. "in kdaj se je odselil iz vaše hiše." Moram se nehati zapletati v tovrstne stvari... si je mislil.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 6:49 pm

Narcissa je opazila, kako se je Mike za kratek trenutek zmedel. "Jaz ... am ... Z Jacobom imava dober odnos. Nikoli se nisva kregala in nikoli ni lagal," je rekla in poudarila besedo nikoli. "Odselil se je en teden kasneje kot pa jaz. Ne verjamem, da se laže," je dodala in s pogledom ošinila Jacoba, ki je gledal v tla. Nato je spet pogledala Mika. Morala se je dobro zbrati, da ni spet potonila v lesk njegovih oči. Le kaj ga je prej zmedlo? se je vprašala v mislih in vdihnila zrak. Ni je bilo več strah. Vedela je, da se bo vse rešilo. Vedela je, da bo za vse poskrbel ... Mike.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:04 pm

Torej - TUKAJ moramo biti prepričljivi. "Zadnje vprašanje. Kdaj ste se vi odselili od doma in ali je Jacob dobil elektriko takoj, ko se je vselil v svoje novo prebivališče?" Nato je pokimal Narcissi, da je TUKAJ in ZDAJ najpomembnejši del.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:08 pm

Narcissa je zbrano opazovala Mika. "Odselila sem se en teden pred Jacobom. Ne, ni je dobil," je odločno rekla in se komaj opazno nasmehnila. Upala je, da je naredila vse lepo in prav. Ozrla se je proti sodniku, ki je vneto premišljeval. Nato je svoj pogled usmerila nazaj v Mika. Prosim, naj je oproščen, je upala v mislih. Močno je pogoltnila slino, ko je vedela da se je sodnik odločil kaj narediti ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:12 pm

Mike je gledal Reina, gledal je tožilca, gledal je Jacoba, gledal je sodnika in gledal je Narcisso. Nato je dobil odgovor, ki ga ni pričakoval. "Gospodična Slytherin. Potreboval sem drugačen ogovor. Kdaj natančno? Tri mesece nazaj? Manj? To je moje zadnje vprašanje vaša milost." Je rekel Mike in namenil resen pogled Sodniku.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:15 pm

"Pred dvema mesecema in dvema tednoma; točno takrat sem se odselila. Bila je sreda," je uradno rekla in gledala naokoli. Ne smeš delovati zmedeno, si je zabičala v mislih. Takoj se je zbrala in vzvišeno povzdigila glavo. Nato je pogledala Mika in mu pokimala. Upala je, da je tokrat odgovorila prav. Daj no, daj no, DAJ NO! je v mislih priganjala sodnika, naj se že odloči ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:24 pm

Mike si je končno oddahnil. Sodnik je udaril po mizi, nato pa se sprehodil do predsednika nauzočih in odprl kuverto. Nadel si je svoja očalca, Mike pa je pomežiknil Narcissi in sedel poleg Jacoba in ga potrepljal po ramenu. Takrat se je oglasil globok glas bradatega sodnika: "Po mnenju nauzočih in po predstavi ofvetnikov na današnjem srečanju, razglašam obtoženca Jacoba Slytherina za... Nedolžnega." Trikrat je udaril po mizi s kladivom, Mike pa je pokimal Jacobu in odvihral iz dvorane. Na vratih je zaklical: "Peace!" in odšel ter sedel na rob okna, saj ni hotel, da ga popolnoma vsak ne bi zmotil in ga komplimentiral ali kritizital.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:28 pm

Narcissa se je veselo zasmejala in šla do Jacoba. Objela ga je in se mu nasmehnila. "Takoj bom nazaj," je tiho odgovorila. Narcissa je odhitela ven. Hotela je poiskati Mika in se mu zahvaliti. Ko ga je našla je stopila do njega in se mu nasmehnila. "Hvala," je rekla in se pogladila po laseh. "Res sem vesela, da si bil ravno ti njegov odvetnik," je zamomljala. Nato je sedla poleg njega in glasno zavzdihnila. "Nisem vedela, da bo danes tako dolg dan," je komaj slišno zašepetala ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:40 pm

"Hvala tebi..." je rekel, ko je slišal besede Narcisse, ki je takoj za njim prišla iz dvorane. "Saj nisem naredil nič kaj takšnega... Primer že traja dovolj dolgo. Sama si bila odločilna." Nasmehnil se ji je, nato pa se je nebo utrgalo. Tega ni bil on kriv. Zunaj je bilo kar dovolj mrzlo, zato je, tik ob oknu padla ena snežinka in se prilepila na okno. Zazrl se je vanjo. Še en unikat. Pogledal je Narcisso. "Verjetno tako nočeš sedeti tukaj pri meni... pojdi k Jacobu - to je pomemben trenutek zanj." Nasmehnil se ji je.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:44 pm

"Ne, bom kar ostala tukaj, s tabo. Jacob verjetno zdaj, zdaj šel k svoji punci. Njemu je važno samo, da mu ni nič," je rekla in se objela z rokami. "Ko sem te prvič spoznala, si nisem mislila, da si lahko tako prijazen." Nasmehnila se je in lahko zardela. "Res nisem vedela, da me lahko nekdo tako hitro ... očara," je tiho rekla in se zazrla v nebo. Snežinke so začele vedno bolj naletavati, Narcisso je pa vedno bolj zeblo. Vendar je ni motilo. Veselo se je smehljala, ko je opazovala naletavati snežinke. Že tako dolgo časa ni videla snega ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:54 pm

Mike je gledal naletavanje snežink na okno. Ena za drugo - vsaka drugačna. Vsaka lepša od druge. Vdihnil je pomladni češnjev vonj. Pogledal jo je in nato zaslišal tisti stavek... Nasmehnil se je: "Poslušaj... Narcissa. Nočeš se zaplesti z mano. Veliko tvegaš. Preveč zate." Pogledal jo je in si priznal, kako težko so mu prejšnje besede šle z jezika. "Pridi... moj kabinet ni daleč. Imam tam jopico... Vstal je in ji podal roko.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 7:59 pm

Narcissa je obstala. "Kaj misliš s tem, da preveč tvegam? Nisem smrklja, ki nima pojma o življenju," je na nek način užaljeno rekla. Končno ga je prijela za roko in vstala. Ni ga hotela izpustiti, ni hotela da odide. Trdno se je oklepala njegove roke in zrla v njegove oči. "Saj me ne zebe," je čez nekaj časa rekla. Začutila je kako ji snežinke padajo na hrbet in kako se topijo. "Samo ... rada bi bila tukaj ... s tabo," je neslišno zamomljala in močneje stisnila njegovo roko ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 8:15 pm

"Poslušaj. Narcissa...," je rekel napol potrto. Vedel j, kaj se je zgodilo z zadnjimi njegovimi dekleti. Strte in poplnoma uničene. "Nisem tako mislil..." je rekel in pogledal globoko v njne oči. Tako se je oklepala njegove rok. Nekaj je zamomljala, vendar ni predobro slišal, kaj je to bilo. Videl je, da jo je zeblo - a vendar. Ni hotela oditi po jopico. Objel jo je in jo stisnil k sebi. Ko ji je tako gledal čez ramo je videl, kako ljudje odhajajo iz dvorane. Onadva, ki sta zaznamovala ta dan pa sama. "Res nisem tako mislil." je rekel. Nočem je streti... preveč je... preveč je vredna. Ta punca ima priložnosti za boljšse stvari.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 8:22 pm

"Mike ... jaz ... meni je vseeno kaj bo, ko me ne boš maral. Samo, rada bi uživala v sedanjosti, ko vem da ti je mar zame," je tiho rekla. Ko je bila v njegovem objemu, je mislila samo na to, da hoče za vedno ostati pri njemu. Ni ji bilo mar za druge stvari; prvič v življenju je mislila nase. Po licu sta ji spolzeli solzi. Nikoli si ni mislila, da je tako občutljiva. Zdaj je ni več zeblo. Bilo ji je toplo. Ko so ljudje odhajali iz dvorane, so ju z zanimanjem opazovali. Narcissa je nato opazila kako odhaja Jacob, za roko je držal punco, ki se je veselo smehljala. Želim si, da bi Mike tako čutil do mene, kot čuti Jacob do njegove punce, je pomislila in zaprla oči ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 8:41 pm

Na to ni znal odgovoriti. Popustil je in se ji odvil od njenega toplega telesa. Pogledal jo je. Globok v oči in v njene naravne ustnice. Pribljižal se ji je in razprl usta. Ne... ne, ni še čas. si je mislil in se odmaknil. Objel jo je čez ramena in jo pospremil do kabineta, kjer sta uzela jopico, nato pa se napotila izven sodiščne stavbe. "Če želiš, lahko greva do mene..." je rekel nekoliko nervozno, ko je opazoval, kako so ji snežinke padale med njene prfektne lase.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 8:55 pm

Narcissa se je nasmehnila. Zdaj je vsaj vedela, da tudi Mike isto čuti do nje. "Prav, " je pritrdila in se tesno privila k njemu. Končno je bila srečna. Prvo je spoznala svojo najboljšo prijateljico. Nato se je še zaljubila. Le kaj bi se lahko še pripetilo?
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Sponsored content





Sodišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sodišče   Sodišče Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sodišče
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Slay :: Mesto :: Severni del mesta-
Pojdi na: