Slay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slay

Včasih ne vemo kaj narediti. Takrat smo sami, vendar nam vedno priskočijo na pomoč prijatelji. Ali vam bo uspelo premagati sovražnike na misijah, ali pa se boste ustrašili in odšli? Vaša odločitev.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Drsališče Iceland

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Maj 13, 2010 4:00 pm

Drsališče Iceland je najboljši, saj je led vedno trden, da se dobro drsa. Poleg dobrega leda, je pa brezplačna vroča čokolada. Le kdo si je ne želi?
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePon Maj 24, 2010 9:33 pm

Aimee je naravnost oboževala drsanje, saj je doma iz Pentagona, dežele snega in ledu. Tu je bil le en problem - že neskončno dolgo ni drsala. Vseeno se je odločila, da poskusi, saj jo je včasih to zelo veselilo. S seboj je prinesla svoje elegantne črne drsalke, ki so jo stale celo premoženje. Takoj ko je stopila na led je ugotovila, da naloga, da se spet nauči drsati, ne bo lahka. V hipu ji je spodrsnilo in zadnji hip se je ujela za ograjo, da ni pogrnila po tleh. Zardela je ko kuhan rak. Na srečo je bilo drsališče prazno, kar ji je bilo v veliko pomoč. Preverila je, če res ni nikogar okoli in se spet odrinila od ograje. Nekaj časa je še lovila ravnotežje, potem pa ji je spodrsnilo in znašla se je na tleh. "Ahh ..." je zastokala. Tedaj je zaslišala, da se ji nekdo približuje ...

((Keraya))
Nazaj na vrh Go down
Keraya Ley Meirux

Keraya Ley Meirux


Število prispevkov : 56
Join date : 21/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 3:18 pm

Key je hodila po hladnem asfaltu ter si pritajeno požvižgavala. Razgledala se je in komaj zdaj opazila drsališče, ki ga je še malo pred tem iskala. Privihala je kotičke ustnic navzgor saj na njem ni opazila nikogar. Prišla je do klopice in se previdno obula svoje lepe črno-modre drsalke. Šele ko je stopila na led je malo manj veselo ugotovila, da je na njem neka svetlolasa punca. Najprej se sploh ni menila zanjo, kaj šele, da bi ji pomagala vstati. Vseeno pa se je spomnila, da nima še nobene prijateljice in previdno je pridrsala k njej. "Hej! Keraya Ley Meirux, 15 let. Ti?" Je zdrdrala ter ji pomolila roko. Postrani si jo je ogledovala in z veseljem ugotovila, da ni blondinka. Medtem, ko je punci molila roko pod nos se je na eno nogo spodrsnila in za trenutek je izgubila ravnotežje a se je hitro ujela. Čez nekaj časa je namrščeno odmaknila roko ter jo prekrižala z drugo.
Nazaj na vrh Go down
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeTor Maj 25, 2010 8:24 pm

Aimee se je zasukala in pred seboj zagledala temnolasko. Krasno! Zakaj je morala priti ravno zdaj, ko sem na tleh?! Kakšna sramota! je pomislila. Niti na misel ji ni padlo, da bi se sploh dotaknila dekletove roke, zato se je samo nerodno postavila na noge in komaj ujela ravnotežje, da ni spet padla. Dekle se ji je predstavilo in namrdnila se je. "Zakaj pa bi se jaz morala predstaviti tebi?" je neprijazno vprašala. Bila je še posebej slabe volje, saj ji drsanje očitno ni šlo več tako dobro, kot nekoč. Obrnila se je stran od nje in poskušala elegantno oddrsati stran, a ji to nekako ni uspelo. Na srečo je bila tam njena zvesta prijateljica ograja, ki je preprečila Aimeejin veličasten padec.
Nazaj na vrh Go down
Keraya Ley Meirux

Keraya Ley Meirux


Število prispevkov : 56
Join date : 21/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 4:08 pm

Key se je namuznila, ko je punca pogledala proti njej ter se začela hitro pobirati. "Hmm, naprimer zato, da te ne bi klicala Ti?" Priprla je oči ter zavrtala vanjo s pogledom. Očitno ni ravno dobre volje. No, saj pravzaprav niti ni čudno, ko pa je v tako nerodnem položaju... Zdaj se je punca poskušala oddrsati stran vendar je spet izgubila ravnotežje. "No, če se že nočeš predstaviti, katero moč pa imaš?" Čeprav se ji je zdelo nekoliko ponesrečeno vprašanje glede na to, da se niti predstavila ni je bila vseeno radovedna. Odsotno se je začela igrati s piercingom v spodnji ustnici pomotoma si ga je odvila in padel je na tla. Hah, no to ni ravno dostojanstveno vendar bom verjetno preživela... Nadela si je hladno ravnodušen nasmešek ter poskusila uhanček pobrati. Pri tem se ji je spodrsnilo in pdla je na mrzlo površino leda zadržala je rdečico, ki bi ji drugače gotovo zalila obraz in ostala še vedno podoba hladnosti.
Nazaj na vrh Go down
Violanta Gad

Violanta Gad


Število prispevkov : 24
Join date : 23/05/2010
Age : 24

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 7:42 pm

Violanta je prišla na drsališče s svojimi starimi drsalkami. Ta mesec je bila prvič na drsališču, nazadnje je bila prejšnji mesec zadnji dan. Zadrsala se je, ulovila ravnotežje in se zadrsala po ledu. Opazila je dve dekleti, kar precej starejši od nje. Najprej se je ozrla k kakšno leto mlajši od druge. Videla je, da ji je nekaj padlo. "Če si tu po dolgo časa, je čisto normalno, da padaš in take reči. Jaz sem potrebovala cel mesec, da sem se naučila drsati, in eno leto, da znam, kot znam zdaj." Pobrala je njen uhanček, in ji ga ponudila na odprti dlani.
Nazaj na vrh Go down
http://forumgozdnihvil.mojforum.si
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeSre Maj 26, 2010 9:07 pm

Aimee je skomignila z rameni. "Lahko me kličeš Ti, sicer mi pa ni jasno, zakaj bi me sploh morala kako klicati. In ni ti treba vtikati nosu v tuje zadeve. Imam pač tisto moč, ki jo imam, le zakaj bi o njej razlagala nekomu, ki ga sploh ne poznam? In ga tudi nočem spoznati?" Ko je dekletu padel uhanček, se je samo namrdnila. Nikoli ni razumela štosa vseh teh piercingov. Zakaj bi kdo luknjal samega sebe? Tedaj je na drsališče pridrsala majhna deklica, Aimee bi ji dala okrog osem let. Za svoja leta se je nenavadno spretno držala na nogah. Aimeejin obraz je postal še bolj neprijazen, saj otrok res ni prenesla. Vsega tistega trapastega hihitanja in vseh tistih 'mamica, mi kupiš to?', tega preprosto ni mogla prenašati. Še posebej, če se otroci delajo pametni, na to je bila naravnost alergična. No ja, vsaj zaposlila je temnolasko, si je mislila in nerodno oddrsala stran od njiju.
Nazaj na vrh Go down
Keraya Ley Meirux

Keraya Ley Meirux


Število prispevkov : 56
Join date : 21/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 10:46 am

Key je se je pridušeno zasmejala. "Tudi prav. Odslej boš zame Nič." Obrnila se je stran in opazila ponujeno dlan z njenim uhančkom. Zardela je in ga pograbila kolikor hitro ga je lahko ter si ga nazaj zavila. Nato je dvignila pogled navzgor in opazila, da ponujena dlan pripada svetlolasi deklici, približno osmih let. Jezno je priprla oči in se na hitro pobrala. Na smrt je sovražila otroke. Pognala se je na drugo stran drsališča ter se pri tem skoraj zvrnila čez ograjo. Mrko je gledala izpod čela ter trdo prekrižala roke. Dlani, ki so tičale v brezprstih rokavicah je stisnila v pesti ter si nohte nekoliko zarinila v kožo. Namrščila se je ob bolečini vendar je še vedno vztrajala v tem.
Nazaj na vrh Go down
Violanta Gad

Violanta Gad


Število prispevkov : 24
Join date : 23/05/2010
Age : 24

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeNed Maj 30, 2010 11:00 am

"Samo zaupati moraš vase, pa znaš." je rekla Violanta in se zavrtela. "Sploh pa ni tako težko." je rekla in gledala okoli, da se je zaletela v ograjo. "Tudi meni se takšne stvari pogosto dogajajo." Hitro se je pobrala in se spet zavrtela. "Ko znaš, se lahko podpišeš na led." je rekla in se podpisala, a ji je spodrsnilo pri A-ju. "Seveda pa to sploh ni tako lahko. Je pa lažje, da imaš daljše ime, saj se hitro navadiš in ti ne spodrsne pri koncu. Jaz imam nekaj srednjega, 8 črk. Pri drsanju je dolgo ime celih 14 črk, kar je zelo redko."
Nazaj na vrh Go down
http://forumgozdnihvil.mojforum.si
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 3:31 pm

Narcissa se je odločila, da bo malo preizkusila svoje drsalne veščine. Obula si je drsalke in odšla na led. Trdno se je oklepala ograje, da le ne bi poletela po tleh. Končno je lahko samostojno drsala, vendar se je še vedno držala blizu ograje. Čez nekaj časa je opazila Aimee. Videla je, da tudi njen ne gre preveč dobro drsanje. "Aimee!" je zavpila in pomahala. Začela je drsati proti Aimee, vendar se je spotaknila in zletela naravnost v Aimee in skupaj sta poleteli po tleh. "Oprosti," je tiho zastokala Narcissa in se usedla na mrzli led. Pestovala si je roko, ki jo je močno bolela. "Ne znam drsati," je še dodala in se skremžila zaradi bolečin ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 9:12 pm

Aimee se je presenečno ozrla, ko je zaslišala prijateljičin klic. Naslednji trenutek je Narcissa že poletela vanjo in čez sekundo sta se že znašli na ledu. "Auč," je pripomnila Aimee in se pogladila po hrbtu, kamor je priletela. Potem je pogledala Narcisso in se začela kar naenkrat hihitati kot nora. "To ... je bil ... pa ... svetovni padec!" je vzkliknila med smehom. "Sicer pa ... pozdravljena, draga prijateljica. Kako si kaj?" Saj bi vstala, a se je na tleh počutila še najbolj varno. Vsaj pasti ni mogla!
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 9:16 pm

Narcissa se je zasmejala. "Ne boš verjela, vendar se počutim ... srečno ... srečno po dolgem času," ji je rekla in jo objela. "Ne boš verjela kaj vse se je zgodilo v eneme dnevu!" je zavpila in ličnice so se ji obarvale rožnato. "Ali veš tisti Mike," je začela in se pri tem nerodno pobirala s tal. "V glavnem, skupaj sva!" je zavriskala, da jo je verjetno celo drsališče zaslišalo. "Mogoče celo pride," ji je zašepetala in na obrazu se ji je zarisal najlepši nasmeh ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 9:28 pm

Aimee so se oči razširile od presenečenja. "Me zafrkavaš?" je počasi vprašala in si ocenjujoče ogledovala Narcissin obraz. "Tisti Mike? Zoprni Mike? Čudno, čudno ..." je zamomljala in se tudi sama začela pobirati, pri tem pa se opirala na ograjo. "Skupaj sta, praviš? Uou. To pa je presenečenje." Končno se ji je spet uspelo spraviti na noge. Zamajala se je. "Sploh ne vem, kaj naj rečem na to. Upam samo, da te ne bo preveč potrl, ko te bo pustil. Zdi se mi kot veliki osvajalec, ki z eno ne zdrži preveč dolgo ... Ampak kaj! Važno je, da si srečna tukaj in zdaj, ni res?" Nasmehnila se je.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimeČet Jun 03, 2010 9:34 pm

Narcissa jo je postrani pogledala. "Pustil? Ali ne misliš, da preveč hitro sklepaš? Meni je dal vtis, da misli čisto resno. Nazadnje je prišla njegova punca. Nikoli se ne bi morala kosati z njo, pa jo je vseeno odgnal stran. Res mislim, da misli resno," ji je rekla in njen glas ni bil slišati srečno. Kar naenkrat se je zgrudila na tla. "Kaj pa če imaš prav? Kaj če me bo takoj pustil, kaj če se je samo igral z menoj?" je začela zastavljati vprašanja. Pogled je upirala v led ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 2:36 pm

"Ojej." Aimee je v hipu postalo žal, da je karkoli namignila. Hitro se je vrgla na led poleg prijateljice in jo objela čez rame. "Sama si rekla, da se ti zdi, da misli resno. Važno je, da si srečna zdaj. Ne sekiraj se, kaj bo potem. Konec koncev pa: tudi če te pusti. Vedno ti bomo stali ob strani prijatelji. Ti samo uživaj." Potrudila se je, da se je nasmehnila kar se da veselo. Potem jo je potegnila za roko. "Pridi, čas je, da se enkrat za vselej naučiva drsati!"
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 2:53 pm

Narcissa se je zasmejala. "Hvala," je na hitro rekla in vstala. Trdno je prijela Aimee za roko in začela drsati. Sprva ji je šlo, vendar je bil največji problem ovinek. "Groza!" je zavpila in se skušala ustaviti, vendar se ni morala. Izpustila je Aimeeno roko in jo v strahu pogledala. Ni vedela kaj naj naredi, zato je enostavno pustila, da se pelje po svoje. Kar naenkrat je pred seboj zagledala ograjo. Ni je videla dovolj hitro, da bi se ustavila, zato je priletela naravnost vanjo. Glava jo je zabolela kakor še nikoli in poletela je po tleh. "Aua ..." je tiho zastokala in se prijela za glavo. Po kolenih se je splazila nazaj do ograje in se vzdignila. "To ni dobra ideja," je pomislila in se namrščila, saj ji je v glavi še vedno udarjalo.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 3:11 pm

Aimee je pohitela k njej. "Oh, groza. A si v redu?" je zaskrbljeno vprašala. "Mogoče bi morali nabaviti čelade?" je predlagala in skomignila z rameni. "Veš kaj, pomojem ne smeva odnehati. Uspelo nama bo, če bova hoteli." Zadrsala se je še malo naprej, pri tem pa se opirala na ograjo. Potem se je malo opogumila, se odrinila in se naslednji trenutek znašla na sredini drsališča. "Amm ... Kam naj se zdaj oprimem?" je vprašala bolj sebe, kot koga drugega. Previdno se je zadrsala še malo naprej. Bum. "Auuuč," je vzkliknila. "Presnet led!" Po vseh štirih je prilezla nazaj k Narcissi, saj ji ni niti na misel padlo, da bi se poskušala pobrati in nadaljevati. "Ne grem se več." S hrbtom se je naslonila na ograjo in prekrižala roke.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 3:28 pm

Narcissa se ni premaknila. "Led naju sovraži," je hladno rekla in se objela z rokami. "Prekleto mrzlo je, premaknila pa se ne bom, ker se bom polomila," je rekla in zašklepetala z zobmi. "Kako to, da ti ne znaš drsati? Saj si živela skoraj v ledeni puščavi?" je vprašala Aimee in se še tesneje objela. "Veš, saj bi z veseljem šla iskat čelade, a kaj ko bi si že med potjo tja razbila glavo," je dejala in se zasmejala, tako ji je za trenutek postalo toplo.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Aimee April Mercury
Admin
Aimee April Mercury


Število prispevkov : 227
Join date : 12/05/2010
Age : 27

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 3:35 pm

Aimee je skomignila z rameni. "Jah, tam kjer sem bila, je bila res ledena puščava. Veliko sem drsala, ampak ko je starša zajel snežni metež, skoraj da nisem več šla ven. Vedno me je bilo strah, da bi se kaj takega zgodilo meni. To pomeni da na ledu nisem stala že kakšna štiri leta. Še posebej človek, neroden kot jaz, se takoj polomi, ko spet pride na led." Tudi sama se je objela z rokami. "Verjetno bi se res razbili že na poti," se je strinjala s prijateljico. "Kaj bova? Se bova spremenili v pingvina ali v severna medveda?" Zarežala se je.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 3:44 pm

"Sploh ni slaba ideja, vendar mi je všeč tukaj, če odštejemo da mi bo zadnjica zmrznila," je rekla in se zahihitala. "In kaj si kaj delala, ko sem bila jaz z Mikom? Oprosti, ker sem z igrišča kar pobegnila. Spravil me je v slabo voljo," se je opravičila in z obraza ji je zbledel nasmeh, ko je opazila Mikovo bivšo punco, kako lahkotno drsa. "Vidiš tisti tam? To je njegova bivša punca Mia," je rekla Aimee in pomignila proti svetlolaski ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 4:42 pm

Visoki rdečelasec se je pripeljal do drsališča. Odprl je zadnja vrata modrega Porscheja in iz njih vzel veliko potovalko ter hokejsko palico. Zaklenil je avto in počasi odkorakal do velikih vrat. Takoj je zavil v tekmovalske garderobe za vrati ter skočil pod tuš. Z milom se je namazal po telesu in se spral. Preoblekel se je v dres s številko 18 ter odšel po palico, ki jo je poprej odložil v kot odložil jo je zraven sebe in iz potovalke potegnil črne drsalke. Nadel si jih je na noge in jih zavezal ter si na glavo poveznil hokejsko čelado z napisom Slay Fighters. Pod hlače in majico si je namestil ščitnike, saj je pričakoval še dva prijatelja, s katerima je nameraval vaditi. Bil je namreč član prostovoljnega hokejskege ekipe. Trenutno so bili na vrhu lige prostovoljcev, jutri pa so imeli tekmo z drugouvrščenci. Za začetek se je odpravil na drsališče, kjer je nameraval delati kroge. Najprej je zagledal Mio, vendar ni reagiral, ker je vedel, da je sem prišla samo, da bi ga osvajala, ker je vedela, da ima danes tekmo. Skočil je na led in naredil par ogrevalnih krogov po drsališču. Nato pa je na ledu zagledal Narcisso in njeno prijateljico, ki je še ni poznal. Nasmehnil se je, saj je bil anonimen, ker je na sebi imel čelado. Z robovi drsalk je zarezal v led proti Narcissi, da so jo delci leda poškropili kar močno. Nasmehnil se je in čakal na njun odziv, še vedno pa ignoriral Mio v izzivalni drsalni obleki.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 4:49 pm

V Narcisso je zletelo nekaj koščkov leda. Super, samo še to se je manjkalo. Ker me res ne zebe! je jezno pomislila in se vstala z pomočjo ograje. "Pa kaj je s tabo?!" se je takoj razburila. "Že tako me zebe potem pa še ti pripomoreš k tem!" je jezno zasikala in si spravila koščke ledu iz las. "Poglej, čisto imam zlepljene lase," je nejevoljno zamrmrala in pustila lase na miru. Roke je imela čisto rdeče od mraza, zato si jih je stlačila v žep, da bi se ogrele. "Lahko vsaj zvem kdo je kriv za to, da bom zmrznila?" je hladno vprašala in potegnila roke z žepov ter jih prekrižala na prsih.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 5:04 pm

Mike se je nasmehnil in naredil kratek krog okoli nje in njene prijateljice. Spet se je postavil pred njene oči in snel čelado. Nasmehnil se je in jo objel. "Hej, Narcissa." se ji je nasmehnil ter zavrtel palico v desni roki. Obrnil se je proti njeni prijateljici. "In ti si?" je rekel z napol prešernim in napol premerjajočim obrazom. "Kako sta?" je rekel in se s hrbtom obrnil proti Mii, ki se je še bol prepognila, da je kazala svoj goli trebuh in globok dekolte.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 5:08 pm

Narcissa ga je debelo pogledala. "Res prijazno," je rekla nič manj hladno. "Veš kako me zebe? To je Aimee ... Aimee to je Mike," ju je predstavila in na obrazu se ji je končno zarisal nasmeh. "Kako to, da si tu?" je nato vprašala Mika in se spet sesedla na tla. Nato je pogledala proti Mii. Ta je pozorno poslušala pogovor. "Joj, Mike. Zdi se mi, da imaš oboževalko, ki jo nič ne zebe, pa čeprav je na pol gola," je rekla Narcissa in prezerljivo premerila Mio. "Le kako je bil lahko z njo?" je neslišno zamrmrala in telo ji je oblilo vroče ljubosumje ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitimePet Jun 04, 2010 5:19 pm

Mike je nagnil glavo na levo ob Narcissini hladni reakciji, vendar se je pogovor hitro razpletel in vse je bilo pozabljeno. "Tebe pa pogosto zebe..." se je nasmehnil po tem ko je podal roko Animee v pozdrav. "Kaj delam tukaj? Z Davidom in Joeom iz ekipe se dobimo... vadili bomo za tekmo proti Riss Lynx's, ki je jutri... Lahko gledata, seveda pa bomo vadili na sosednjem ringu za tekme, zato lahko v miru drsata... le malce sem se prišel ogret, prideta čez pol ure. Pa vedve?" je razložil in ignoriral komentar o Mii. Svojega prijatelja Ryana je moral pretepsti, ker mu je ukradel punco, pa sploh ni vedel, zakaj je to naredil, saj mu je šla tako ali tako na živce.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Drsališče Iceland Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Drsališče Iceland   Drsališče Iceland Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Drsališče Iceland
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Slay :: Mesto :: Severni del mesta-
Pojdi na: