Slay

Včasih ne vemo kaj narediti. Takrat smo sami, vendar nam vedno priskočijo na pomoč prijatelji. Ali vam bo uspelo premagati sovražnike na misijah, ali pa se boste ustrašili in odšli? Vaša odločitev.

KazaloKazalo  CalendarCalendar  Pomoč pogostih vprašanjPomoč pogostih vprašanj  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

Share | 

Soba 313 (Mike Razor)

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Mike Razor

Število prispevkov : 114

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Ned Maj 30, 2010 10:37 pm

[kk je tti tvoji tipici prau ime? Pač face claim?]

Miku je pogled padel na uro, ki je kazala že 2 zjutraj. Vau... čas pa res hitro beži ko uživaš... večkrat bi moral to delati... si je mislil. Zjutraj je imel sestanek o primeru o njenem bratu, da lahko dokončno zaprejo primer. "Torej... jaz moram spati." je rekel in razpel roke z njenega vratu. "Če želiš lahko greš, a vendar... dobrodošla si ostati tu..." se je namuznil in odšel v sobo. Za sabo je zaprl vrata in legel na posteljo, vendar je budno sledil premikom vrat, saj je upal, da pride za njim.

[Ne vem, ka bi še lah napisu.]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Narcissa Cassie Slytherin
Admin

Število prispevkov : 290
Kraj : Slay

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Pon Maj 31, 2010 2:18 pm

[Nikki Reed? Če to mislš xD]
Narcissa je Mika opazovala kako je odšel. Vau, toliko o prijaznosti, je pomislila in se namrdnila. Z roko si je segla skozi lase in se odpravila proti vhodnim vratom. Ko jih je odprla, je pred njimi stalo svetlolaso dekle, v očeh so se ji iskrile solze. "Je Mike tukaj?!" je osorno vprašala in skoraj odrinila Narcisso po tleh. Narcissa jo je zaprepadeno opazovala. "Mike ...?! Am ... Nekdo ... hm ... kaj?!" ga je jecljajoče poklicala in opazovala svetlolasko. Ta si je ogledovala stene in se namrdnila. "Zbrisal je moje ime," je komaj slišno izjavila in prekrižala roke na prsih. "MIKE!" je še enkrat zaklicala Narcissa, a tokrat glasneje ...
[Sry, da sm te spraula u tak položaj ... hm, u šoli dubla idejo in sva pol z Aimee dobesedno tekle domou xD]

---------------------

17. let - najstnica
Moč: spreminjanje v živali

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://slay.omgforum.net
Mike Razor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Sre Jun 02, 2010 5:05 pm

Mike je gledal v vrata in čakal, da bi Narcissa vstopila, vendar je ni in ni bilo. Zavzdihnil je in se predal v usodo. Zatisnil je oči. V tistem trenutku je slišal nekakšen vsklik. V trenutku je vedel, kaj se je dogajalo. Zavil je z očmi in skočil s postelje. Odprl je vrata in rekel. "Mia, rekel sem ti, da je konec. Ne morem pomagati. Žal ne čutim več tako." je rekel. "Sicer pa vem za tvoje razmerje z Ryanom. Mimo grede, na tvojem mestu, bi raje šel k njemu, zanj sem že poskrbel." je rekel in se namrdnil in se zazrl v dekle z velikim oprsjem in izjemno dolgimi lasmi.
Nazaj na vrh Go down
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Sre Jun 02, 2010 9:30 pm

Mia ga je zaprepadeno opazovala. "Ampak Mike ... jaz ... veš kaj?! Nisi vreden mene!" je zavpila plavolaska in odvihrala skozi vrata. Niti sekunda ni minila, ko je prihitela nazaj in z prstom pokazala na Narcisso. "Sploh ne vem, kje si njo pobral!" je zaničljivo zakričala in izbuljila svoje ogromne oči. "Jaz sem stokrat boljša kot ona!" je še dodala. Narcissa se je zaničljivo zasmejala. "Kot zgleda nisi," je umirjeno dejala in stopila k Miku. Svoje prste je trdno prepletla z njegovimi in ga ni izpustila. "In če dovoliš, ura je 2 zjutraj, slavnostni par bi šel rad spat!" je še dodala in se sladko nasmehnila Miku.

---------------------

17. let - najstnica

Nazaj na vrh Go down
Mike Razor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Pet Jun 04, 2010 4:20 pm

Mike se je namrdnil. "Mislim, da me nisi razumela. VEM za vaju z Ryanom in trenutno ni v najboljšem stanju." je rekel in zavil z očmi. Kaj je z njo narobe. Mogoče je lepa, a v glavi nima nič. "Nič ti ne bo pomagalo rotenje! Zdaj se pa spravi ven, preden te jaz pospremim ven!" je rekel in namrščil obraz. Popokal je členke na roki in objel Narcisso čez ramo.
Nazaj na vrh Go down
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   Pet Jun 04, 2010 4:27 pm

Narcissi se je nasmeh povečal do ušes in zlobno je opazovala Mio. Ta je obupano planila v jok. "Mislil sem, da me imaš rad!!" je zavpila in planila po njemu. Čeprav je Narcissa vedela, da Mike nima nič z njo, jo je vseeno stisnilo pri srcu, ko je videla da Mia objema Mika. "Adijo," je tiho rekla Mia in planila iz stanovanja. "Torej, lahko noč," je čez nekaj časa rekla Narcissa in poljubila Mika na lice. "Se vidiva jutri," je še rekla in izpustila njegovo roko. Nato je šla v svoje stanovanje ...

---------------------

17. let - najstnica

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 313 (Mike Razor)   

Nazaj na vrh Go down

Soba 313 (Mike Razor)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2