Slay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slay

Včasih ne vemo kaj narediti. Takrat smo sami, vendar nam vedno priskočijo na pomoč prijatelji. Ali vam bo uspelo premagati sovražnike na misijah, ali pa se boste ustrašili in odšli? Vaša odločitev.
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSre Maj 19, 2010 9:11 pm

Narcissa je vedno oboževala številko 101, zato ima tudi to sobo. Soba jo namreč, spominja na dom. Okna so ogromna in vedno lepo očiščena. Stene so prebarvane v svetlo vijolično barvo, na njih pa so obesene slike priznanih slikarjev. Pohištvo ima iz naj dražjih trgovin, saj si lahko to vse privošči. Ko vstopiš v sobo, ti takoj v obraz bučne vonj po narcisah, ki jih ima Narcissa na mizici. Ob oknu počiva blazinica, na kateri spi njena psička Nikki. Narcissa je morala Nikki vzeti s seboj, saj brez nje ne bi preživela.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSob Maj 29, 2010 5:16 pm

Narcissa je vstopila v stanovanje in se vrgla na kavč. Čeprav si je obljubila, da ne bo mislila na pretekli dogodek, je še vedno mislila nanj. Prižgala je televizijo, ko ji je zazvonil telefon. Počasi se je vstala in se napotila k telefonu. Dvignila je slušalko in hladno rekla: "Ja?" Glas na drugi strani linije je pripadal njeni mami. "Narcissa?! Pojdi na sodišče! Jacob je v težavah, midva z očetom sva pa na potovanju!" je panično zahtevala njena mama. "Kaj pa je bilo?" je vprašala Narcissa s skrbnim glasom. "Samo pojdi!" Njena mama ji ni pustila do besede, saj je prekinila zvezo. Narcissa je hitro odložila telefon in se odšla preoblečt. Nato je odhitela na sodišče ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 9:58 pm

*KNOCK KNOCK*

Mirno atmosfero dolgega hodnika je zmotilo trkanje. Mike je z rokami v žepu mencal pred vrati.

*KNOCK KNOCK*


Njegovi lasje so bili popolnoma mokri in in njegova srajica premočena. Hodnik pa je bil popolnoma tih. Zunaj je bilo čisto drugače. Strele, bliski in velike, debele kaplje so motile tišino, Mike pa je zdaj stal tukaj. Vse je šlo k vragu, le njo je mogel ozreti. Drugega izhoda ni videl. Ritem njegovega diha je bil hiter in močan. Njegove oči so bile uperjene v tla in popolnoma temne. Očitno je bilo, da že nekaj dni ni spal. "Daj no..." je šepnil samemu sebi. Njegovi členki so spet udarili v les.

*KNOCK KNOCK*
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 10:03 pm

Narcisso je pokonci vrglo glasno trkanje po vratih. Verjetno sem zaspala med branjem, si je rekla v mislih in odložila knjigo na mizo. Vstala se je in si poravnala svileno krilce ter odhitela proti vratom. Že jih je hotela odpreti, ko je glasno zagrmelo in se zabliskalo. Trznila je in hitro odskočila stran od vrat. Stresla je z glavo in odklenila ključavnico. Pogoltnila je slino in odprla vrata. "Mike?"
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 10:39 pm

"Hej..." je rekel s hripavim glasom. Zazrl se je v njene oči. Od tistega večera se nista videla in Mika je še zdaj pekla vest... Tako ga je vleklo, da bi jo objel, a ni vedel, kaj se bo zgodilo. Skomignil je z rameni in z roko šel skozi svoje mokre prste. Ni vedel kaj naj naredi. "Še vedno si na mojem zidu..." se ji je nasmehnil in se globoko zazrl vanjo. Ni vedel, kaj se je zgodilo med njima, tudi ne kaj se bo, a zdaj je živel le zanjo.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeČet Avg 19, 2010 10:44 pm

Narcissa je takoj zaslutila, da je nekaj narobe. Mike bi jo ponavadi objel in bil iskren, tokrat pa je bil puščoben. "Mike ... Kaj je narobe?" je vprašala s tresočim glasom in stopila bližje njemu. Vedela je, da se je nekaj zgodilo. V oči so ji privrele solze. Prijela ga je za roko in zrla vanj. Hotela je izvedeti kaj se je zgodilo. "Povej mi ..." je nežno rekla in poskušala ostati mirna ...
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimePet Avg 20, 2010 11:35 am

Mike je skomignil z rameni. V njegovem glasu je bilo še majhen odtenek hripavosti, a lasje se očitno niso imeli namena posušiti. "Vse gre k vragu!" je rekel nazadnje. "Služba, moj dom, moje življenje..." je povedal in se ji nasmehnil. "Pa sem mislil, da bi pogledal še koga, ki mu gre bolje od mene... čisto na tleh sem..." je rekel, a ne tako žalostno, kot bi bilo za pričakovati. "No... kako pa si ti?"
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimePet Avg 20, 2010 1:53 pm

Narcissa se je rahlo nasmehnila. "Zdaj se bolje, ker si ti tukaj," je rekla in se mu vrgla v objem. "Mike, že toliko dolgo časa te nisem videla! Nisem vedela, če me boš sploh prišel obiskat. Res sem vesela, da si prišel," je zaklicala in ga poljubila na lice. Nato ga je prijela za roko in ga odpeljala v stanovanje. "Kaj točno je narobe s tvojim življenjem?" ga je vprašala in sedla na kavč.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimePet Avg 20, 2010 9:12 pm

Mike je bil nenazadnje vseeno vesel njenega objema in ko jo je spustil je bil že veliko bolj radosten. Zadržal je dih ob njenem vprašanju, a je ostal sproščen. Sedel je k njej na kavč, navsezadnje pa le odprl usta: "Nisem se oglasil pri tebi iz razloga..." je povedal žalostno. "Mislijo... Na sodišču... Tožijo me glede primera tvojega brata, sa mislijo, da sem ponaredil dokumente..." je rekel in se zazrl v njene oči. "In, ko sem se boril na sodišču nisem bil pogosto doma, takrat pa mi je rubežnik odvzel stanovanje, saj nisem plačal zadnjih štirih položnic... Nič več nimam..." je povedal in pogledal dol. Slišal je, kako se je dež sprelevil v točo in nagonsko se je noč spet nehala oglasati. Bilo je brez oblačka in zvezde so se videle popolnoma lepo - lep astronomski dan bi bil, če bi ga to zanimalo, a on je zdaj bil drugje.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimePet Avg 20, 2010 9:17 pm

"Mike, če hočeš se lahko preseliš k meni. Kar se pa tiče zadeve z mojim bratom, ti bom pa pomagala. Name lahko vedno šteješ," je rekla Narcissa in se nasmehnila ob ideji, da bi z Mikom skupaj živela. "Stanovanje je dovolj veliko za oba. In tudi denarja mi ne premankuje," je povedala in se premaknila bližje k njemu. "Ti moraš povedati, če hočeš biti tukaj. Če nošeč, bom razumela. Lahko bi ti tudi posodila denar, ali pa kaj drugega. Ampak bi bila vseeno bolj vesela, če bi živel tukaj," je z ogromnim nasmehom na obrazu izjavila.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 3:22 pm

Nasmehnil se je. "Ja, res bi bilo super..." je rekel nekoliko obotavljajoče. "Ampak si prepričana, da je to v redu? Mislim... zagotovo imaš mnogo prijateljic, ki bi kdaj prespale tukaj... ne bi bilo lažje če bi šel kam drugam? Ves ta rubež bo kvaril moje življenje, nočem, da pokvari še tvoje..." je rekel z iskrenim nasmeškom na obrazu. Nekoliko se ji je pribljižal in zdaj so se njuni boki že dotikali. "Denarja mi ne boš dajala." je odločno rekel. Denar je še vedno imel na kartici, z njim bi lahko z lahkoto preživel en mesec. Razmislil je, kako bi bilo, če bi živel z Narcisso. Vsak dan bi bil z njo. To bi bilo enkratno! Objel jo je in ji namenil kratek, a iskren poljub, "Torej, spim na kavču?" je vprašal humorno, da bi ji povedal, da bo ostal tukaj - vsaj za zdaj.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 9:16 pm

"Kavč ali pa spalnica," mu je odgovorila in se nasmehnila. "Ne boš verjel ampak sploh nimam toliko prijateljic. Samo z Aimee sem dobra prijateljica, pa tudi ona me ne obišče nič več. To pomeni, da si ti edini, ki se spomni name. Vsi so pozabili, da sploh obstajam. Ampak kaj naj jim," je rekla in skomignila z rameni. "Si želiš kaj posebnega?" ga je vprašala in sedla nazaj na kavč. "Če si lačen ali žejen, imaš kuhinjo v tisti sobi," je rekla in pokazala na levo sobo. "Spalnica je na desni strani." Nekaj časa je premišljevala, nato pa končno rekla: "To bo super. Boš videl!"
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Mike Razor

Mike Razor


Število prispevkov : 114
Join date : 25/05/2010

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 10:19 pm

Nasmehnil se ji je. "Kjer tebe manj motim... vendar se moram tu in tam zbujati zgodaj." Namuznil se je. Predstavljal si ju je, kako se zjutraj skupaj zbujata. "Torej, edina stvar, ki mi je ostala je moj avto. Avta niso hoteli uzeti, stanovanje pa." se je namrdnil. "Torej, avto je prestižen, kot moje ostalo pohištvo, je Dodge challenger, a vendar mislim, da je razlog, da ga niso vzeli njegovo bivše stanje, saj sem jim ga predstavil kot razbitega." Iz žepa je potegnil ključ in pomagal Narcissi vstati. Iz žepa je potegnil ključ z lesenim obeskom in pritisnil na dalinca. Luči so se zasvetile, na zelenem kabrioletu s parom črnih črt čez 'telo' avtomobila. Roko je stisnil v njeno in v njej pustil ključ. "Tvoj je." je rekel Mike. "Najin je," se je nazadnje nasmehnil. To je bil način njegove zahvale. "Razpakiral bom kasneje, saj nimam kaj veliko več kot pa nekaj oblačil." se ji je še nasmehnil in ji namenil nagajiv mežik.
Nazaj na vrh Go down
Narcissa Cassie Slytherin
Admin
Narcissa Cassie Slytherin


Število prispevkov : 290
Join date : 12/05/2010
Kraj : Slay

Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitimeSre Avg 25, 2010 10:25 pm

Narcissa je nekaj časa zrla v ključe. "Mike, to je tvoj avto. Jaz ga niti voziti ne moram," je rekla in odložila ključe na mizico. "Ničesar mi ni treba dajati za zahvalo." Povzdignila je obrv. "Prej bi se ti jaz morala zahvaliti, ker si prišel k meni." Stopila je bližje k njemu in ga objela okoli vratu. Poljubila ga je in se mu nasmehnila. "Moje stanovanje je po novem tudi tvoje," je rekla in ga spustila. "Samo prvo moram najti rezervni ključ. Nimam pojma kam sem ga dala." Namrščila se je. Vedno je izgubljala stvari, ki jih je kasneje potrebovala. "Ah, saj je vseeno. Bom že dala drugega delati," je obupala nad iskanjem ključa in se nedložno nasmehnila ter komaj opazno zardela.
Nazaj na vrh Go down
http://slay.omgforum.net
Sponsored content





Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)   Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Soba 101 (Narcissa Cassie Slytherin)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Soba 313 (Mike Razor)
» Soba 666 (Jared Drake)
» Soba 521 (Cara Roux)
» Soba 203 (Stina Wel Petroi)
» Soba 399 (Keraya Ley Meirux)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Slay :: Mesto :: Stanovanjski bloki-
Pojdi na: